Themes - Astra - en to tr translation catalogue (937 entries)

en:  Title Area
tr:  Başlık Alanı

en: #1 Sales Funnel WordPress Builder.
tr: #1 Satış Hunisi WordPress Oluşturucusu.

en: % Comments
tr: % Yorum

en: %1$s at %2$s
tr: %1$s / %2$s

en: %s Page
tr: %s sayfa

en: %s Settings
tr: %s ayarları

en: & Free Shipping
tr: & Ücretsiz Kargo

en: (Edit)
tr: (Düzenle)

en: 1 Comment
tr: 1 Yorum

en: 100 Italic
tr: 100 Eğik

en: 200 Italic
tr: 200 Eğik

en: 300 Italic
tr: 300 Eğik

en: 400 Italic
tr: 400 Eğik

en: 404 Not Found
tr: 404 Bulunamadı

en: 404 Page
tr: 404 Sayfası

en: 500 Italic
tr: 500 Eğik

en: 600 Italic
tr: 600 Eğik

en: 700 Italic
tr: 700 Eğik

en: 800 Italic
tr: 800 Eğik

en: 900 Italic
tr: 900 Eğik

en: About
tr: Hakkımızda

en: Above Header
tr: Üst kısmın üstünde

en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

en: Account
tr: Hesap

en: Account URL
tr: Hesap adresi

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Activated
tr: Etkinleştirin

en: Activating
tr: Etkinleştiriliyor

en: Activating Importer Plugin
tr: İçe aktarıcı eklenti etkinleştiriliyor

en: Active
tr: Aktif

en: Add Custom HTML
tr: Özel HTML ekle

en: Add To Cart
tr: Sepete ekle

en: Add Widget
tr: Bileşen ekle

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
tr: Temanın çeşitli kanca alanlarına koşullu olarak içerik ekleyin.

en: Add payment title
tr: Ödeme başlığı ekle

en: Adds plus and minus buttons besides product quantity
tr: Ürün miktarının yanına artı ve eksi düğmeleri ekler

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: After
tr: Sonra

en: After Comments
tr: Yorum sonrası

en: After Content
tr: İçerik sonrası

en: After Footer
tr: Alt kısım sonrası

en: After Header
tr: Üst kısım sonrası

en: After Page
tr: Sayfa sonrası

en: After Post
tr: Yazı sonrası

en: After Post Content
tr: Yazı içeriği sonrası

en: After Sidebar
tr: Kenar çubuğu sonrası

en: Align Center
tr: Ortala

en: Align Justify
tr: İki yana yasla

en: Align Left
tr: Sola Hizala

en: Align Right
tr: Sağa Hizala

en: Alignment
tr: Hizalama

en: All Pages, All Posts, All Attachments
tr: Tüm sayfalar, tüm yazılar, tüm ekler

en: Angle Down
tr: Aşağı açı

en: Angle Left
tr: Sola açı

en: Angle Right
tr: Sağa açı

en: Angle Up
tr: Yukarı açı

en: Archive
tr: Arşiv

en: Archive Columns
tr: Arşiv sütunları

en: Archive Content Width
tr: Arşiv içeriği genişliği

en: Archive Title
tr: Arşiv Başlığı

en: Archive read time
tr: Arşiv okuma süresi

en: Archives
tr: Arşivler

en: Arrow Down
tr: Aşağı ok

en: Arrow Left
tr: Sola ok

en: Arrow Right
tr: Sağa ok

en: Arrow Up
tr: Yukarı ok

en: Assign Footer Menu
tr: Alt kısım menüsü ata

en: Asterisk
tr: Yıldız

en: Astra Menu Settings
tr: Astra Menü Ayarları

en: Astra Settings
tr: Astra ayarları

en: Astra WordPress Theme
tr: Astra WordPress Teması

en: Astra Works Seamlessly with WooCommerce!
tr: Astra WooCommerce ile sorunsuz çalışır!

en: Audio Description
tr: Sesli açıklama

en: Author
tr: Yazar

en: Author name:
tr: Yazar adı:

en: Auto
tr: Otomatik

en: Auto load previous posts
tr: Önceki yazıları otomatik yükle

en: Automate your WordPress setup.
tr: Wordpress kurulumunuzu otomatize edin.

en: Availability:
tr: Uygunluk:

en: Background
tr: Arka plan

en: Background Color
tr: Arka plan rengi

en: Background Color-Image
tr: Arkaplan Resim-Renk

en: Backward
tr: Geri

en: Badge
tr: Rozet

en: Ban
tr: Yasakla

en: Banner Layout
tr: Afiş Yerleşimi

en: Banner Min Height
tr: Banner Min Yükseklik

en: Barcode
tr: Barkod

en: Bars
tr: Çubuklar

en: Base Colors
tr: Temel renkler

en: Base Typography
tr: Temel yazı tipi

en: Battery Empty
tr: Boş pil

en: Battery Full
tr: Dolu pil

en: Battery Half
tr: Yarım dolu pil

en: Battery Quarter
tr: Çeyrek dolu pil

en: Bed
tr: Yatak

en: Before Comments
tr: Yorum öncesi

en: Before Content
tr: İçerik öncesi

en: Before Footer
tr: Alt kısım öncesi

en: Before Header
tr: Üst kısım öncesi

en: Before Page
tr: Sayfa öncesi

en: Before Post
tr: Yazı öncesi

en: Before Post Content
tr: Yazı içeriği öncesi

en: Before Sidebar
tr: Kenar çubuğu öncesi

en: Before Title
tr: Başlıktan önce

en: Behance Square
tr: Behance Kare

en: Bell
tr: Çan

en: Bell Slash
tr: Üstü çizili çan

en: Below Footer
tr: Altbilgi Altında

en: Below Header
tr: Üst kısmın altında

en: Bicycle
tr: Bisiklet

en: Binoculars
tr: Dürbün

en: Bitcoin
tr: Sanal para

en: Block Editor
tr: Blok düzenleyici

en: Blog / Archive
tr: Blog / Arşiv

en: Blog Layout
tr: Blog yerleşimi

en: Blog Options
tr: Blog Seçenekleri

en: Blog Title
tr: Blog Başlığı

en: Body Text
tr: Gövde Metni

en: Bold 700
tr: Kalın 700

en: Bold 700 Italic
tr: Bold 700 İtalik

en: Bolt
tr: Cıvata

en: Bomb
tr: Bomba

en: Book
tr: Kitap

en: Bookmark
tr: Favori

en: Border Color
tr: Kenarlık rengi

en: Border Radius
tr: Kenar yuvarlaklığı

en: Border Size
tr: Kenarlık ölçüsü

en: Border Width
tr: Kenarlık genişliği

en: Borders
tr: Kenarlıklar

en: Bottom
tr: Alt

en: Box
tr: Kutu

en: Boxed
tr: Sınırlandırılmış

en: Braille
tr: Braille alfabesi

en: Brands
tr: Markalar

en: Breadcrumb
tr: Bağlantı haritası

en: Breadcrumb Overview
tr: Bağlantı haritasına genel bakış

en: Breadcrumb Source
tr: Bağlantı haritası kaynağı

en: Bridge
tr: Köprü

en: Briefcase
tr: Evrak çantası

en: Browse:
tr: Göz at:

en: Bug
tr: Böcek

en: Build high-converting E-Commerce stores with CartFlows, the ultimate checkout and funnel builder.
tr: En iyi ödeme ve Funnel oluşturucu CartFlows ile yüksek dönüşüm sağlayan E-Ticaret mağazaları oluşturun.

en: Building
tr: Bina

en: Bus
tr: Otobüs

en: Business
tr: İş

en: Button
tr: Düğme

en: Button %s
tr: Düğme %s

en: Button Color
tr: Düğme Rengi

en: Button Link
tr: Düğme bağlantısı

en: Button Style
tr: Düğme biçemi

en: Button Text
tr: Düğme metni

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: By
tr: Yazan

en: By: %s
tr: %s tarafından

en: Calculator
tr: Hesap makinesi

en: Calendar
tr: Takvim

en: Calendar Check
tr: Takvim onay

en: Calendar Day
tr: Takvim günü

en: Calendar Days
tr: Takvim günleri

en: Calendar Minus
tr: Takvim eksi

en: Calendar Plus
tr: Takvim artı

en: Calendar Week
tr: Takvim Haftası

en: Camera
tr: Kamera

en: Camera Retro
tr: Eski kamera

en: Camera Rotate
tr: Kamera döndürme

en: Campground
tr: Kamp alanı

en: Canadian Maple Leaf
tr: Kanada akçaağaç yaprağı

en: Cancel Reply
tr: Yanıtı iptal et

en: Candy Cane
tr: Şeker kamışı

en: Capitalize
tr: İlk harf büyük

en: Capture emails at checkout and send follow-up emails to recover lost revenue.
tr: Ödeme sırasındak e-postaları yakalayın ve sorunlu tahsilatı kurtarmak için takip e-postaları gönderin.

en: Car
tr: Araba

en: Car Tunnel
tr: Araba tüneli

en: Caravan
tr: Karavan

en: Caret Down
tr: İmleç aşağı

en: Caret Left
tr: İmleç sola

en: Caret Right
tr: İmleç sağa

en: Caret Up
tr: İmleç yukarı

en: Carrot
tr: Havuç

en: Cart
tr: Sepet

en: Cart Arrow Down
tr: Sepet ok aşağı

en: Cart Button Text
tr: Sepet düğme metni

en: Cart Icon
tr: Sepet simgesi

en: Cart Page
tr: Sepet Sayfası

en: Cart Plus
tr: Sepet artı

en: Category
tr: Kategori

en: Center
tr: Orta

en: Center Heavy 25/50/25
tr: Ortalanmış Yoğun 25/50/25

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Changes single product variation layout to be displayed inline or stacked.
tr: Tek ürün varyasyonu düzenini satır içi veya yığın halinde görüntülenecek şekilde değiştirir.

en: Check
tr: Onay

en: Chevron Down
tr: Aşağı şerit

en: Chevron Left
tr: Sola şerit

en: Chevron Right
tr: Sağa şerit

en: Chevron Up
tr: Yukarı şerit

en: Child
tr: Çocuk

en: Choose Icon Colors
tr: Simge Renklerini Seçim

en: Church
tr: Kilise

en: Circle Notch
tr: Çentikli çember

en: Click here to assign a widget for this area.
tr: Bu alana bileşen atamak için buraya tıklayın.

en: Click to edit this element.
tr: Bu elemanı düzenlemek için tıklayın.

en: Clipboard
tr: Pano

en: Close
tr: Kapat

en: Close Cart Drawer
tr: Sepet Çekmecesini Kapat

en: Cloud
tr: Bulut

en: Code
tr: Kod

en: Code Fork
tr: Kod çatallama

en: Coins
tr: Coinler

en: Collections
tr: Koleksiyonlar

en: Color
tr: Renk

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
tr: Tema Rengi 1

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
tr: Tema Rengi 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
tr: Tema Rengi 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
tr: Tema Rengi 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
tr: Tema Rengi 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
tr: Tema Rengi 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
tr: Tema Rengi 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
tr: Tema Rengi 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
tr: Tema Rengi 9

en: Colors
tr: Renkler

en: Colors & Background
tr: Renkler & Arka plan

en: Colors & Background Overview
tr: Renklere & arka plana genel bakış

en: Column
tr: Sütun

en: Comfort
tr: Konfor

en: Comment Page %s
tr: Yorum sayfası %s

en: Comment navigation
tr: Yorum dolaşımı

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Comments Navigation
tr: Yorum dolaşımı

en: Comments are closed.
tr: Yorumlar kapalı.

en: Communication
tr: İletişim

en: Compact
tr: Kompakt

en: Compass
tr: Pusula

en: Compress
tr: Sıkıştırma

en: Configure Menu from Here.
tr: Menüyü Buradan Yapılandırın.

en: Contact
tr: İletişim

en: Contact Us
tr: Bize Ulaşın

en: Contained
tr: Sınırlandırılmış

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Container Background
tr: Konteyner Arka Planı

en: Container Layout
tr: Konteynır yerleşimi

en: Container Style
tr: Kapsayıcı stili

en: Container Width
tr: Kapsayıcı genişliği

en: Container spacings
tr: Konteyner aralığı

en: Content
tr: İçerik

en: Content Color
tr: İçerik rengi

en: Content Layout
tr: İçerik düzeni

en: Content Width
tr: İçerik genişliği

en: Continue Shopping
tr: Alışverişe devam et

en: Continue reading %s
tr: Okumaya devam et %s

en: Convert WooCommerce variation dropdown attributes into attractive swatches instantly.
tr: WooCommerce varyasyon açılır seçeneklerini anında çekici renkli örneklere dönüştürün.

en: Cookie
tr: Çerez

en: Copy
tr: Kopyala

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
tr: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | [theme_author] tarafından geliştirildi

en: Core Blocks Spacing
tr: Çekirdek Blokları Aralığı

en: Count Color
tr: Renk Numarası

en: Course Columns
tr: Kurs sütunları

en: Course/Lesson Sidebar Layout
tr: Kurs/Ders Kenar Çubuğu Düzeni

en: Cover
tr: Kapak

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Crop
tr: Kırp

en: Crosshairs
tr: Hedef

en: Cube
tr: Küp

en: Cubes
tr: Küpler

en: Custom
tr: Özel

en: Custom Layouts
tr: Özel düzenler

en: Custom Menu Text / HTML
tr: Özel menü metni / HTML

en: Custom Text
tr: Özel metin

en: Custom Width
tr: Özel genişlik

en: Custom featured images size
tr: Öne çıkan görsel özel boyutu

en: Custom separator
tr: Özel ayırıcı

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Customize Button Style.
tr: Düğme stilini özelleştirin.

en: Customizer Setting
tr: Özelleştirici ayarları

en: Customizing &#9656; %s
tr: Özelleştirilen &#9656; %s

en: Dashboard
tr: Kontrol Paneli

en: Database
tr: Veritabanı

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Deactivating
tr: Etkisizleştiriliyor

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Layout
tr: Varsayılan düzen

en: Default System Font
tr: Varsayılan sistem yazı tipi

en: Description
tr: Açıklama

en: Design 1
tr: Tasarım 1

en: Design 2
tr: Tasarım 2

en: Design 3
tr: Tasarım 3

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Desktop + Mobile
tr: Masaüstü + Mobil

en: Details &#187;
tr: Detaylar &#187;

en: Diamond
tr: Elmas

en: Different Logo For Mobile Devices?
tr: Mobil cihazlar için farklı logo gösterilsin mi?

en: Different Logo For Retina Devices?
tr: Retina cihazlar için farklı logo gösterilsin mi?

en: Disable
tr: Etkisizleştir

en: Disable Breadcrumb
tr: Bağlantı haritasını etkisizleştir

en: Disable Elements
tr: Öğeleri Devre Dışı Bırak

en: Disable Featured Image
tr: Öne çıkan görseli etkisizleştir

en: Disable Footer
tr: Alt kısmı devre dışı bırak

en: Disable Footer Widgets
tr: Alt kısım bileşenlerini etkisizleştir

en: Disable Header
tr: Üst kısmı devre dışı bırak

en: Disable Menu
tr: Menüyü etkisizleştir

en: Disable Mobile Header
tr: Mobil Başlığı Devre Dışı Bırak

en: Disable Primary Header
tr: Ana üst kısmı etkisizleştir

en: Disable Product Navigation
tr: Ürün dolaşımını etkisizleştir

en: Disable Sections
tr: Bölümleri etkisizleştir

en: Disable Title
tr: Başlığı etkisizleştir

en: Disable on Front Page?
tr: Açılış sayfasında devre dışı bırakılsın mı?

en: Disabled
tr: Etkisizleştirildi

en: Display On
tr: Göster

en: Display Settings
tr: Görünüm ayarları

en: Divide
tr: Böl

en: Divider Color
tr: Ayırıcı rengi

en: Documentation
tr: Dökümantasyon

en: Dotted
tr: Noktalı

en: Dropdown
tr: Açılır Menü

en: Dropdown Target
tr: Açılır menü hedefi

en: EDD Cart
tr: EDD sepeti

en: EDD Single Product Sidebar
tr: EDD tekil ürün kenar çubuğu

en: Easy Digital Downloads Sidebar
tr: Easy Digital Downloads kenar çubuğu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit %s
tr: Düzenle %s

en: Education
tr: Eğitim

en: Eject
tr: Çıkar

en: Email
tr: E-Posta

en: Enable Cross-sells
tr: Çapraz satışları etkinleştir

en: Enable On
tr: Şuralarda etkinleştir

en: Enable Quantity Plus and Minus
tr: Artı ve Eksi Miktarı Etkinleştir

en: Enable Scroll to Top
tr: Yukarı kaydırmayı etkinleştir

en: Enable Smooth Scroll to ID
tr: ID için Düzgün Kaydırmayı Etkinleştir

en: Enable Sticky Add to Cart
tr: Yapışkan Sepete Eklemeyi Etkinleştir

en: Enable Sticky Sidebar
tr: Yapışkan Sidebarı Göster

en: Enable on Complete Website
tr: Tüm sitede etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
tr: %1$s'dan zevk aldınız mı? Lütfen bize %2$s değerlendirme yazın. Biz gerçekten desteğinizi takdir ediyoruz!

en: Enter valid email address!
tr: Geçerli e-posta adresi girin!

en: Envelope
tr: Zarf

en: Environment
tr: Ortam

en: Equals
tr: Eşit olan

en: Eraser
tr: Silgi

en: Every %d Minutes
tr: Her %d dakikada

en: Excerpt
tr: Özet

en: Excerpt Word Count
tr: Alıntı Kelime Sayısı

en: Extended spacing options
tr: Genişletilmiş boşluklandırma seçenekleri

en: Extended typography options
tr: Genişletilmiş tipografi seçenekleri

en: Extensive range of tools to help blog pages stand out.
tr: Blog sayfalarının öne çıkmasına yardımcı olacak kapsamlı araç yelpazesi.

en: Extra Light 200
tr: Ekstra Hafif 200

en: Extra Light 200 Italic
tr: Ekstra Hafif 200 İtalik

en: Extra-Bold 800
tr: Daha kalın 800

en: Extra-Bold 800 Italic
tr: Ektra-Bold 800 İtalik

en: Extra-Light 200
tr: Çok ince 200

en: Extras
tr: Ekstralar

en: Eye
tr: Göz

en: Eye Slash
tr: Üstü çizili göz

en: Fade
tr: Belirme

en: Failed to Flush, try again later.
tr: Yerel font klasörü silinemedi, daha sonra tekrar deneyin.

en: Fax
tr: Faks

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Featured Image
tr: Öne çıkan görsel

en: File
tr: Dosya

en: Fill
tr: Doldur

en: Fire
tr: Ateş

en: Fire Extinguisher
tr: Yangın söndürücü

en: First Order
tr: İlk sipariş

en: Flag
tr: Bayrak

en: Flag Checkered
tr: Damalı bayrak

en: Flask
tr: Tüp

en: Fluid layout
tr: Akıcı yerleşim

en: Flyout
tr: Açılır pencere

en: Folder
tr: Klasör

en: Folder Open
tr: Açık klasör

en: Font Extras
tr: Yazıtipi ek seçenekleri

en: Font Family
tr: Yazı Tipi Ailesi

en: Font Weight
tr: Yazı Tipi Ağırlığı

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
tr: Ekstra Büyük

[ctx: Font size name]
en: Large
tr: Büyük

[ctx: Font size name]
en: Medium
tr: Orta

[ctx: Font size name]
en: Small
tr: Küçük

en: Football
tr: Futbol

en: Footer
tr: Alt kısım

en: Footer Bar
tr: Alt kısım çubuğu

en: Footer Bar Layout 1
tr: Alt kısım çubuğu düzen 1

en: Footer Bar Layout 2
tr: Alt kısım çubuğu düzen 2

en: Footer Bar Overview
tr: Alt kısım çubuğuna genel bakış

en: Footer Bar Section 1
tr: Alt kısım çubuğu bölüm 1

en: Footer Bar Section 2
tr: Alt kısım çubuğu bölüm 2

en: Footer Builder
tr: Alt Kısım Oluşturucu

en: Footer Layout
tr: Alt Düzen

en: Footer Menu
tr: Alt kısım menüsü

en: Footer Settings
tr: Alt kısım ayarları

en: Footer Widget Area 1
tr: Alt kısım bileşen alanı 1

en: Footer Widget Area 2
tr: Alt kısım bileşen alanı 2

en: Footer Widget Area 3
tr: Alt kısım bileşen alanı 3

en: Footer Widget Area 4
tr: Alt kısım bileşen alanı 4

en: Footer Widgets
tr: Alt kısım bileşenleri

en: For
tr: Şunun için

en: Free WordPress Page Builder.
tr: Ücretsiz WordPress Sayfa Oluşturucu

en: Full Content
tr: Tam içerik

en: Full Width
tr: Tam genişlik

en: Full Width / Contained
tr: Tam genişlikli / kapsayan

en: Full Width / Stretched
tr: Tam genişlikli / uzatılmış

en: Full Width layout
tr: Tam genişlik yerleşimi

en: Gamepad
tr: Oyun Kolu

en: Gear
tr: Dişli

en: Gears
tr: Dişliler

en: Genderless
tr: Cinsiyetsiz

en: General
tr: Genel

en: Get Pocket
tr: Pocket edin

en: Gift
tr: Hediye

en: Glide
tr: Kayma

en: Glide G
tr: Kayma G

en: Global
tr: Genel

en: Global Sidebar Layout
tr: Global Kenar Çubuğu Düzeni

en: Global padding setting for WordPress Group, Column, Cover blocks, it can be overridden by respective block's Dimension setting.
tr: WordPress Grup, Sütun, Kapak blokları için global dolgu ayarı, ilgili bloğun Boyut ayarı tarafından geçersiz kılınabilir.

en: Globe
tr: Dünya

en: Go
tr: Git

en: Google Wallet
tr: Google Cüzdan

en: Graduation Cap
tr: Mezuniyet kepi

en: Grayscale
tr: Gri tonlama

en: Greater Than
tr: Büyük

en: Grid
tr: Izgara

en: Grid, Masonry layout
tr: Izgara, Duvar düzeni

en: Guaranteed Safe Checkout
tr: Garantili Güvenli Ödeme

en: Header
tr: Üst Kısım

en: Header Builder
tr: Üst Kısım Oluşturucu

en: Header Button
tr: Üst kısım düğmesi

en: Header Layout
tr: Üst Düzen

en: Header Presets
tr: Üst kısım hazır ayarlar

en: Header Rows
tr: Başlık Satırları

en: Header Sections
tr: Üst kısım bölümleri

en: Header Settings
tr: Başlık Seçenekleri

en: Header Type
tr: Başlık türü

en: Heading
tr: Başlık

en: Heading 1
tr: Başlık 1 (H1)

en: Heading 2
tr: Başlık 2 (H2)

en: Heading 3
tr: Başlık 3 (H3)

en: Heading 4
tr: Başlık 4 (H4)

en: Heading 5
tr: Başlık 5 (H5)

en: Heading 6
tr: Başlık 6 (H6)

en: Heading Color
tr: Başlık Rengi

en: Headings
tr: Başlıklar

en: Headphones
tr: Kulaklık

en: Heart
tr: Kalp

en: Helpful Information
tr: Yardımcı bilgi

en: Hide Cart Total Label
tr: Sepet Toplamı Etiketini Gizle

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
tr: Mobildeyken menünün son öğesini gizle

en: Hide cart total label if cart is empty
tr: Sepet boşsa sepet toplamı etiketini gizle

en: Home
tr: Ana sayfa

en: Horizontal Alignment
tr: Yatay Hizalama

en: Horizontal Content Alignment
tr: Yatay İçerik Hizalama

en: Hourglass
tr: Kum saati

en: Hourglass Start
tr: Kum saati başlangıç

en: Hover
tr: Vurgu

en: Hover Color
tr: Vurgu rengi

en: I Cursor
tr: I imleç

en: Icon
tr: Simge

en: Icon Size
tr: Simge Boyutu

en: Icon Spacing
tr: Simge Aralığı

en: Icons
tr: Simgeler

en: Image
tr: Görsel

en: Image Position
tr: Görsel konumu

en: Indent
tr: Girintile

en: Industry
tr: Sektör

en: Inherit
tr: Miras al

en: Inline
tr: Sıralı

en: Inline Logo & Site Title
tr: Logo & site başlığı

en: Inner Elements Layout
tr: İç bileşenler yerleşimi

en: Inner Elements Spacing
tr: İç Elemanlar Aralığı

en: Inside
tr: İçinde

en: Installed
tr: Kuruldu

en: Installing
tr: Yükleniyor

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
tr: Görünüşe bakılırsa burayı gösteren bağlantı hatalı. Belki aramayı deneyebilirsiniz.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr: Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.

en: It would not be effective if transparent header is enabled.
tr: Şeffaf başlık aktif iken işlevsiz olacaktır.

en: Key
tr: Anahtar

en: Keyboard
tr: Tuş takımı

en: Language
tr: Dil

en: Large
tr: Büyük

en: Last Item in Menu
tr: Menüdeki son öğe

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Layout 1
tr: Yerleşim 1

en: Layout 4
tr: Düzen 4

en: Leaf
tr: Yaprak

en: Learn More
tr: Daha fazlasını öğren

en: Leave Review
tr: Bir inceleme yapın

en: Leave a Comment
tr: Yorum bırakın

en: Left
tr: Sol

en: Left Sidebar
tr: Kenar çubuğu solda

en: Less Than
tr: Daha az

en: Letter Spacing
tr: Harf aralığı

en: Life Ring
tr: Can simidi

en: Lifestyle
tr: Yaşam tarzı

en: Light 300
tr: İnce 300

en: Light 300 Italic
tr: Işık 300 İtalik

en: Line
tr: Satır

en: Line Height
tr: Satır yüksekliği

en: Link
tr: Bağlantı

en: Link / Text Color
tr: Bağlantı / Metin rengi

en: Link Color
tr: Bağlantı rengi

en: Link Hover Color
tr: Bağlantı vurgu rengi

en: List Ol
tr: Sıralı liste

en: List Ul
tr: Sırasız liste

en: Local font files not present.
tr: Yerel yazı tipi dosyaları mevcut değil.

en: Location Arrow
tr: Konum oku

en: Lock
tr: Kilit

en: Log in
tr: Giriş

en: Logo Center
tr: Logo ortada

en: Logo Left
tr: Logo solda

en: Logo Right
tr: Logo sağda

en: Logo SVG Gap
tr: Logo SVG Boşluğu

en: Logo SVG Icon
tr: Logo SVG Simgesi

en: Logo SVG Icon Color
tr: Logo SVG Simge Rengi

en: Logo Width
tr: Logo genişliği

en: Loop End
tr: Döngüyü bitir

en: Loop Start
tr: Döngüyü başlat

en: Lowercase
tr: Tümü küçük harf

en: Magnet
tr: Mıknatıs

en: Main Menu
tr: Ana menü

en: Main Sidebar
tr: Ana kenar çubuğu

en: Make sidebars work harder to engage with Astra Pro
tr: Astra Pro ile kenar çubuklarının etkileşim için daha fazla çalışmasını sağlayın

en: Make sure to update your post for changes to take effect.
tr: Değişikliklerin uygulanması için gönderinizi güncellediğinizden emin olun.

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
tr: Başlık düzenlerinizin daha çekici ve seksi görünmesini sağlayın!

en: Map
tr: Harita

en: Margin
tr: Marj

en: Marker
tr: İşaretçi

en: Mars Double
tr: Çifte mars

en: Mars Stroke
tr: Çizgili mars

en: Mask
tr: Maske

en: Medium
tr: Orta

en: Medium 500
tr: Orta 500

en: Medium 500 Italic
tr: Orta 500 İtalik

en: Membership Columns
tr: Üyelik sütunları

en: Menu
tr: Menü

en: Menu Color
tr: Menü rengi

en: Menu Label
tr: Menü etiketi

en: Menu Toggle
tr: Menu düğmesi

en: Mercury
tr: Merkür

en: Message
tr: Mesaj

en: Meta Color
tr: Meta rengi

en: Meta Font
tr: Meta yazı tipi

en: Microphone
tr: Mikrofon

en: Microphone Slash
tr: Üstü çizgili mikrofon

en: Middle
tr: Orta

en: Minimal
tr: Asgari

en: Minimize
tr: Simge Durumuna Küçült

en: Minus
tr: Eksi

en: Minus Quantity
tr: Eksi Miktar

en: Minute %s
tr: Dakika %s

en: Mix
tr: Karışık

en: Mobile
tr: Mobil

en: Mobile Header
tr: Mobil üst kısım

en: Mobile Logo (optional)
tr: Mobil logo (isteğe bağlı)

en: Mobile Menu
tr: Mobil menü

en: More Options Available in Astra Pro!
tr: Astra Pro ile daha fazla seçenek mümkün!

en: Mosque
tr: Cami

en: Motorcycle
tr: Motosiklet

en: Music
tr: Müzik

en: My Account
tr: Hesabım

en: Name
tr: İsim

en: Narrow
tr: Dar

en: Narrow Container Width
tr: Dar Konteyner Genişliği

en: Nav Menu
tr: Dolaşım menüsü

en: Newer Comments
tr: Daha yeni yorumlar

en: Next %s
tr: Sonraki %s

en: No Sidebar
tr: Kenar çubuğu yok

en: No plugin specified
tr: Hiç eklenti belirtilmedi

en: No post data found!
tr: Hiç yazı verisi bulunamadı!

en: No results found
tr: Sonuç bulunamadı

en: Nonce validation failed
tr: Nonce doğrulaması başarısız oldu

en: None
tr: Hiçbiri

en: Note: The Cart Label on the header will be displayed by using shortcodes. Type any custom string in it or click on the plus icon above to add your desired shortcode.
tr: Not: Başlıktaki Sepet Etiketi kısa kodlar kullanılarak görüntülenecektir. İstediğiniz kısa kodu eklemek için içine herhangi bir özel dize yazın veya yukarıdaki artı simgesine tıklayın.

en: Note: To get design settings in action make sure to enable Scroll to Top.
tr: Not: Tasarım ayarlarını etkinleştirmek için Başa Kaydır özelliğini etkinleştirdiğinizden emin olun.

en: Note: To get design settings in action make sure to select Header Position other than None.
tr: Not: Tasarım ayarlarını etkinleştirmek için Başlık Konumu'nu Yok dışında seçtiğinizden emin olun.

en: Note: To get design settings make sure to enable sticky add to cart.
tr: Not: Tasarım ayarlarını almak için yapışkan sepete ekle özelliğini etkinleştirdiğinizden emin olun.

en: Nothing Found
tr: Hiçbir şey bulunamadı

en: Older Comments
tr: Daha eski yorumlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Original
tr: Orijinal

en: Out of stock
tr: Tükenmiş

en: Outdent
tr: Dışarı çıkar

en: Outline
tr: Çevresi çizgili

en: Outside
tr: Dışarıda

en: Overlay Color
tr: Kaplama Rengi

en: Padded layout
tr: Dolgulu yerleşim

en: Page
tr: Sayfa

en: Page %s
tr: Sayfa %s

en: Page Header
tr: Sayfa üst kısmı

en: Page Headers
tr: Sayfa üst kısımları

en: Pager
tr: Çağrı cihazı

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Paperclip
tr: Ataç

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Paragraph Margin Bottom
tr: Paragraf Kenar Boşluğu Alt

en: Paste
tr: Yapıştır

en: PayPal Payments For WooCommerce simplifies and secures PayPal transactions on your store.
tr: PayPal Payments For WooCommerce mağazanızdaki PayPal ödemelerini kolaylaştırır ve güvenli hale getirir.

en: Payment Title
tr: Ödeme Başlığı

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Percent
tr: Yüzde

en: Person
tr: Kişi

en: Phone
tr: Telefon

en: Pills
tr: Yuvarlak dolgulu

en: Pingback:
tr: Geri bildirim:

en: Plane
tr: Uçak

en: Play
tr: Oynat

en: Plug
tr: Tak

en: Plugin Successfully Activated
tr: Eklenti başarıyla etkinleştirildi.

en: Plugin Successfully Deactivated
tr: Eklenti başarıyla devre dışı bırakıldı

en: Plus
tr: Artı

en: Plus Quantity
tr: Artı Miktar

en: Position
tr: Pozisyon

en: Post Comment &raquo;
tr: Yorum yapın &raquo;

en: Post Content
tr: Yazı içeriği

en: Power Off
tr: Güç kapalı

en: Power-up block editor with advanced blocks for faster and effortlessly website creation.
tr: Daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde web sitesi oluşturmak için blok düzenleyiciyi gelişmiş bloklarla güçlendirin.

en: Predefined
tr: Önceden tanımlı

en: Presets
tr: Ön tanımlar

en: Previous
tr: Önceki

en: Previous %s
tr: Önceki %s

en: Price
tr: Fiyat

en: Primary
tr: Birincil

en: Primary Header
tr: Birincil üst kısım

en: Primary Header Button
tr: Birincil üst kısım düğmesi

en: Primary Header Overview
tr: Birincil üst kısma genel bakış

en: Primary Menu
tr: Birincil menü

en: Print
tr: Yazdır

en: Product
tr: Ürün

en: Product Archive
tr: Ürün arşivi

en: Product Options
tr: Ürün Ayarları

en: Product Sidebar
tr: Ürün kenar çubuğu

en: Product Structure
tr: Ürün yapısı

en: Product Structure Options
tr: Ürün Yapısı Seçenekleri

en: Products
tr: Ürünler

en: Products Per Page
tr: Sayfa başına ürün

en: Puzzle Piece
tr: Bulmaca parçası

en: Qrcode
tr: Qrkod

en: Question
tr: Soru

en: Quote Left
tr: Tırnak sol

en: Quote Right
tr: Tırnak sağ

en: Radio
tr: Seçim düğmesi

en: Ratings
tr: Derecelendirmeler

en: Read More &raquo;
tr: Devamı &raquo;

en: Read Time
tr: Okuma süresi

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
tr: İlk yazınızı yayımlamak için hazır mısınız? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Recover lost revenue automatically.
tr: Kaybedilen geliri otomatik olarak geri kazanın.

en: Recycle
tr: Geri dönüşüm

en: Registered
tr: Kayıtlı

en: Regular 400
tr: Normal 400

en: Regular 400 Italic
tr: Normal 400 İtalik

en: Related Posts
tr: Benzer Yazılar

en: Related post link
tr: İlgili gönderi bağlantısı

en: Reply
tr: Yanıtla

en: Reply All
tr: Tümünü yanıtla

en: Responsive Cart Click Action
tr: Uyumlu sepet tıklama eylemi

en: Retina Logo
tr: Retina logo

en: Review Text
tr: İnceleme metni

en: Review Text is required.
tr: İnceleme metni gerekli.

en: Review Title
tr: İnceleme başlığı

en: Review Title is required.
tr: İnceleme başlığı gerekli.

en: Reviews
tr: Yorumlar

en: Ribbon
tr: Kurdele

en: Right
tr: Sağ

en: Right Sidebar
tr: Kenar çubuğu sağda

en: Road
tr: Yol

en: Rotate
tr: Döndür

en: Rotate Left
tr: Sola döndür

en: Rotate Right
tr: Sağa döndür

en: Route
tr: Rota

en: Sale!
tr: İndirim!

en: Satellite
tr: Uydu

en: Science
tr: Bilim

en: Scissors
tr: Makas

en: Scroll
tr: Kaydırma

en: Scroll To Top
tr: Başa dön

en: Search
tr: Arama

en: Search Results for:
tr: Arama sonuçları:

en: Search results for: %s
tr: Arama sonuçları: %s

en: Search...
tr: Ara...

en: Secondary Menu
tr: İkincil Mönü

en: Section
tr: Bölüm

en: Section 1
tr: Bölüm 1

en: Section 1 Custom Text
tr: Bölüm 1 özel metni

en: Section 2
tr: Bölüm 2

en: Section 2 Custom Text
tr: Bölüm 2 özel metni

en: Section Title
tr: Bölüm başlığı

en: See Library &#187;
tr: Kütüphaneyi gör &#187;

en: Select
tr: Seçim

en: Select Cart Icon
tr: Sepet Simgesini Seçin

en: Semi-Bold 600
tr: Yarı kalın 600

en: Semi-Bold 600 Italic
tr: Yarı Kalın 600 İtalik

en: Separated
tr: Ayrılmış

en: Separator
tr: Ayırıcı

en: Separator Color
tr: Ayırıcı rengi

en: Server
tr: Sunucu

en: Services
tr: Servisler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Share
tr: Paylaş

en: Shield
tr: Kalkan

en: Ship
tr: Gemi

en: Shop
tr: Mağaza

en: Shop Archive Content Width
tr: Alışveriş arşiv içeriği genişliği

en: Shop Card Design
tr: Mağaza Kartı Tasarımı

en: Shop Card Structure
tr: Mağaza Sepet Yapısı

en: Shop Card Styling
tr: Mağaza Sepeti Şekillendirme

en: Shop Columns
tr: Mağaza sütunları

en: Shopping Cart
tr: Alışveriş Sepeti

en: Short Description
tr: Kısa açıklama

en: Show Label
tr: Etiketi göster

en: Sidebar
tr: Kenar çubuğu

en: Sidebar Layout
tr: Kenar Çubuğu

en: Sidebar Overview
tr: Kenar çubuğuna genel bakış

en: Sidebar Style
tr: Kenar çubuğu biçimi

en: Sidebar Width
tr: Kenar çubuğu genişliği

en: Sidebar color options
tr: Kenar çubuğu renk seçenekleri

en: Sidebar spacing
tr: Kenar çubuğu aralığı

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
tr: Kenar çubuğu genişliği yalnızca yukarıdaki kenar çubuğundan biri ayarlandığında geçerli olacaktır.

en: Sign up
tr: Üye ol

en: Signal
tr: Sinyal

en: Signature
tr: İmza

en: Single
tr: Tekil

en: Single Page
tr: Tekil sayfa

en: Single Post
tr: Tekil yazı

en: Single Product
tr: Tekil ürün

en: Single Product Structure
tr: Tek Ürün Yapısı

en: Single post navigation control
tr: Tekil yazı dolaşım kontrolü

en: Single post read time
tr: Tekil yazı okuna süresi

en: Site Builder
tr: Site oluşturucu

en: Site Icon
tr: Site simgesi

en: Site Identity
tr: Site kimliği

en: Site Identity Overview
tr: Site kimliğine genel bakış

en: Site Layout Overview
tr: Site yerleşimine genel bakış

en: Site Layouts
tr: Site düzeni

en: Site Navigation
tr: Site dolaşımı

en: Site Tagline Visibility
tr: Site Slogan Görünürlüğü

en: Site Title
tr: Site başlığı

en: Site Title Visibility
tr: Site Başlık Görünürlüğü

en: Sitemap
tr: Site haritası

en: Size
tr: Boyut

en: Skip to content
tr: İçeriğe atla

en: Slide Down
tr: Aşağıda kaydır

en: Slide Up
tr: Yukarı kaydır

en: Slide-In
tr: İçe kaydırmalı

en: Sliders
tr: Kaydıraklar

en: Social
tr: Sosyal

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüm ancak arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Sorry, something went wrong.
tr: Üzgünüm, bir şeyler ters gitti.

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
tr: Üzgünüm, bu işlemi yapmanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you cannot list resources.
tr: Üzgünüz, kaynakları listeleyemezsiniz.

en: Sort
tr: Sıralama

en: Sort Down
tr: Aşağı sırala

en: Sort Up
tr: Yukarı sırala

en: Spacing
tr: Aralık

en: Spinner
tr: Fırıldak

en: Spoon
tr: Kaşık

en: Stack
tr: Yığın

en: Star
tr: Yıldız koy

en: Star Half
tr: Yıldız yarım

en: Start typing and press enter to search
tr: Yazmaya başlayın ve aramak için enter'a basın.

en: Starter Templates
tr: Başlangıç şablonları

en: Stethoscope
tr: Stetoskop

en: Stick Above Header
tr: Başlığın Üstüne Yapıştır

en: Stick Below Header
tr: Başlığın Altına Yapıştır

en: Stick Primary Header
tr: Çubuk Birincil Başlık

en: Sticky Add To Cart
tr: Yapışkan Sepete Ekle

en: Sticky Add To Cart Colors
tr: Yapışkan Sepete Ekle Renkleri

en: Sticky Header
tr: Yapışkan üst kısım

en: Sticky Placement
tr: Yapışkan Yerleştirme

en: Stop
tr: Dur

en: Street View
tr: Sokak görünümü

en: Structure
tr: Yapı

en: Sub Menu
tr: Alt menü

en: Subheading
tr: Alt başlık

en: Submenu
tr: Alt menü

en: Submenu Animation
tr: Alt menü Animasyonu

en: Submenu Color
tr: Alt Menü Rengi

en: Submenu Container
tr: Alt Menü Konteyneri

en: Submenu Divider
tr: Alt menü ayırıcı

en: Subscript
tr: Alt simge

en: Successfully saved data!
tr: Veriler başarıyla kaydedildi!

en: Suitcase
tr: Bavul

en: Sun
tr: Paz

en: Superscript
tr: Üst simge

en: Synagogue
tr: Sinagog

en: Table
tr: Tablo

en: Tag
tr: Etiket

en: Tagline
tr: Etiket çizgisi

en: Tags
tr: Etiketler

en: Take Last Item Outside Menu
tr: Son öğeyi menünün dışına al

en: Take your blog to the next level with powerful design features.
tr: Güçlü tasarım özellikleriyle blogunuzu bir üst seviyeye taşıyın.

en: Taxi
tr: Taksi

en: Taxonomy
tr: Taksonomi

en: Text
tr: Metin

en: Text / HTML
tr: Metin / HTML

en: Text Color
tr: Metin rengi

en: Text Height
tr: Metin yüksekliği

en: Text Options
tr: Yazı seçenekleri

en: Text Transform
tr: Metin dönüşümü

en: Text Width
tr: Metin genişliği

en: Thank you for your review!
tr: İncelemeniz için teşekkürler!

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
tr: Alt menünün bir linke gidebilmesi için ana menüde link olarak # olmalı.

en: Theme Button
tr: Tema düğmesi

en: Theme Color
tr: Tema Rengi

[ctx: Theme starter content]
en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Thin 100
tr: En ince 100

en: Thin 100 Italic
tr: İnce 100 İtalik

en: This page doesn't seem to exist.
tr: Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık.

en: This responsive cart click option will work for tablet and mobile in same way
tr: Bu duyarlı sepete tıklama seçeneği tablet ve mobil cihazlar için aynı şekilde çalışacaktır

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
tr: Bu kenar çubuğu EDD tekil ürün sayfasında kullanılacaktır

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
tr: Bu kenar çubuğu ürün arşivi, sepet, ödeme ve hesabım sayfalarında kullanılacaktır.

en: This sidebar will be used on Single Product page.
tr: Bu kenar çubuğu tekil ürün sayfasında kullanılacaktır

en: Thumbs Down
tr: Başparmak aşağı

en: Thumbs Up
tr: Başparmak yukarı

en: Timeline
tr: Zaman çizelgesi

en: Title
tr: Başlık

en: Title Alignment
tr: Başlık hizalaması

en: Title Area
tr: Başlık Alanı

en: Title Color
tr: Başlık rengi

en: Toggle Button Color
tr: Açılır düğme rengi

en: Toggle Button Style
tr: Açılır düğme biçemi

en: Toggle Off
tr: Anahtar kapalı

en: Toggle On
tr: Anahtar açık

en: Toolbox
tr: Araçlar

en: Top
tr: Üst

en: Top Offset
tr: Üst Ofset

en: Trademark
tr: Tescilli marka

en: Train
tr: Tren

en: Transparent Header
tr: Şeffaf üst kısım

en: Transparent Header Button
tr: Saydam üst kısım düğmesi

en: Travel
tr: Seyahat

en: Tree
tr: Ağaç

en: Trophy
tr: Kupa

en: Truck
tr: Kamyon

en: Type 1
tr: Tip 1

en: Type 2
tr: Tip 2

en: Type 3
tr: Tip 3

en: Type here..
tr: Buraya yazın..

en: Typography
tr: Yazı tipi

en: Typography Overview
tr: Tipografiye genel bakış

en: Ultimate Video Player For WordPress.
tr: WordPress için Video Oynatıcı.

en: Ultra-Bold 900
tr: Aşırı kalın 900

en: Ultra-Bold 900 Italic
tr: Ultra-Bold 900 İtalik

en: Umbrella
tr: Şemsiye

en: Underline
tr: Altı çizili

en: Unicode
tr: Ünikod

en: Universal Access
tr: Evrensel erişim

en: Unlock
tr: Açık kilit

en: Unlock with Astra Pro
tr: Astra Pro ile özelliği açın

en: Unlock your full design potential and build a website to be proud of with Astra Pro.
tr: Astra Pro ile tüm tasarım potansiyelinizi ortaya çıkarın ve gurur duyacağınız bir web sitesi oluşturun.

en: Upgrade Now
tr: Şimdi yükselt

en: Uppercase
tr: Tümü büyük harf

en: Use Logo SVG Icon
tr: Logo SVG simgesini kullanın

en: Use as Background
tr: Arkaplan olarak Kullan

en: Use containers to their maximum potential with Astra Pro
tr: Astra Pro ile konteynerleri maksimum potansiyelde kullanın

en: Use every tool at your disposal to optimize your online store for conversion. All the advantages you need to make more profit!
tr: Online mağazanızı satış için optimize etmek üzere elinizdeki her aracı kullanın. Daha fazla kâr elde etmek için ihtiyacınız olan tüm avantajlar!

en: User
tr: Kullanıcı

en: User Minus
tr: Kullanıcı eksi

en: User Ninja
tr: Kullanıcı ninja

en: User Nurse
tr: Kullanıcı hemşire

en: User Pen
tr: Kullanıcı kalem

en: User Plus
tr: Kullanıcı artı

en: User Secret
tr: Kullanıcı gizli

en: User Shield
tr: Kullanıcı kalkan

en: User Slash
tr: Kullanıcı eğik çizgi

en: User Tag
tr: Kullanıcı etiketi

en: User Xmark
tr: Kullanıcı X işareti

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Users Line
tr: Kullanıcılar çizgi

en: Users Rays
tr: Kullanıcılar ışınlar

en: Users Rectangle
tr: Kullanıcılar dikdörtgen

en: Variable Product Button
tr: Değişken ürün düğmesi

en: Variable Product Button Text
tr: Değişken ürün düğme metni

en: Vault
tr: Kasa

en: Venus
tr: Venüs

en: Venus Double
tr: Çifte Venüs

en: Venus Mars
tr: Venüs Mars

en: Vertical Alignment
tr: Dikey Hizalama

en: View Astra Pro Features
tr: Astra Pro Özelliklerini Görüntüle

en: View Details
tr: Detayları göster

en: View all posts by %1$s
tr: %1$s tarafından yazılan tüm yazılar

en: View your shopping cart
tr: Sepetinizi görüntüleyin

en: Virus Slash
tr: Virüs slaş

en: Viruses
tr: Virüsler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Voicemail
tr: Sesli mesaj

en: Volcano
tr: Volkan

en: Volleyball
tr: Voleybol

en: Volume High
tr: Ses yüksek

en: Volume Low
tr: Ses düşük

en: Volume Off
tr: Ses kapalı

en: Volume Xmark
tr: Ses X işareti

en: Vr Cardboard
tr: Karton Vr

en: Walkie Talkie
tr: Telsiz

en: Wallet
tr: Cüzdan

en: Wand Magic
tr: Değnek sihri

en: Wand Magic Sparkles
tr: Sihirli değnek parıltıları

en: Wand Sparkles
tr: Değnek parıltılarıæ

en: Warehouse
tr: Depo

en: Water
tr: Su

en: Water Ladder
tr: Su merdiveni

en: Website
tr: Web sitesi

en: Week %s
tr: Hafta %s

en: Weight Hanging
tr: Asılı ağırlık

en: Weight Scale
tr: Tartı

en: What Others Have Said
tr: Başkaları ne dedi

en: Wheelchair
tr: Tekerlekli sandalye

en: Wheelchair Move
tr: Tekerlekli sandalye hareketi

en: When using Custom SVG code, do not include few attributes such as "width", "height", and "fill" in your custom svg code to utilize existing customizer controls.
tr: Özel SVG kodunu kullanırken, mevcut özelleştirici kontrollerini kullanmak için özel svg kodunuza "genişlik", "yükseklik" ve "dolgu" gibi birkaç öznitelik eklemeyin.

en: Whiskey Glass
tr: Viski bardağı

en: White Label
tr: Fason etiket

en: Why Us
tr: Neden Biz?

en: Widget
tr: Bileşen

en: Widget color options
tr: Gereç renk seçenekleri

en: Widget content typography
tr: Gereç içerik tipografisi

en: Widget title typography
tr: Gereç başlık tipografisi

en: Width
tr: Genişlik

en: Window Restore
tr: Pencere geri yükleme

en: Wine Bottle
tr: Şarap şişesi

en: Wine Glass
tr: Şarap kadehi

en: Wine Glass Empty
tr: Şarap kadehi boş

en: Wolf Pack Battalion
tr: Kurt sürüsü taburu

en: Won Sign
tr: Won işareti

en: WooCommerce Cart
tr: WooCommerce Sepet

en: WooCommerce Sidebar
tr: WooCommerce kenar çubuğu

en: WordPress Logo
tr: WordPress Logosu

en: WordPress Nonce not validated.
tr: WordPress Nonce doğrulanamadı.

en: WordPress Theme
tr: WordPress Teması

en: Wordpress Simple
tr: Wordpress basit

en: Write a Review
tr: Değerlendirme yazın

en: Xmarks Lines
tr: Xmarks çizgileri

en: Yahoo Logo
tr: Yahoo Logosu

en: Yandex International
tr: Yandex Uluslararası

en: Yen Sign
tr: Yen işareti

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz denetim için bekliyor.

en: Zoom In
tr: Yakınlaştır

en: Zoom Out
tr: Uzaklaştır

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
tr: Gezinti bağlantıları

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
tr[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; için %1$s yorum
tr[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; için %1$s yorum

[ctx: placeholder]
en: Search...
tr: Ara...

[ctx: product categories]
en: %1$s Product | %1$s Products
tr[0]: %1$s Ürün
tr[1]: %1$s Ürün
